Справжнє свято спорту відбулось у Києві

2042

7 вересня в Києві на Оболонській набережній відбувся головний захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту України – «Олімпійський урок – 2019», який дав старт початку Всеукраїнського Олімпійського уроку. А це спортивно-масові і фізкультурно-оздоровчі заходи по всій Україні.

Оболонська набережна Києва перетворилася на маленьке спортивне містечко, зібрала тисячі любителів спорту і була заповнена людьми вздовж декількох кілометрів.

Щорічно саме на цьому святі випадає чудова нагода батькам познайомити своїх діточок з багатьма видами спорту – в один день і в одному місці, поспілкуватися і сфотографуватися з зірками українського спорту.

Ольга Солодуха, Ганна Різатдінова, Олександр Абраменко, Катерина Чорній, Влад Гераскевич і багато інших українських чемпіонів прийшли на Оболонську набережну, щоб привітати всіх зі святом та познайомити юних спортсменів зі своїми видами спорту, розповісти про свої досягнення і шлях на світовий п’єдестал.

Урочисто відкрив Олімпійський урок, головний організатор свята спорту Сергій Назарович Бубка, президент Національного Олімпійського Комітету України, багаторазовий світовий рекордсмен зі стрибків з жердиною.

Олімпійський квест, конкурси, автограф і фото-сесії з олімпійцями, активності на сцені, Олімпійська руханка, конкурс «Олімпійський іспит» на спортивну витримку і знання історії олімпізму – все це подарував “Олімпійський урок-2019”!

І звичайно ж всіх активних, обізнаних в історії Олімпійського руху і безумовно спортивних чекали тисячі подарунків від Національного Олімпійського Комітету України.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів