Студенти запорізьких коледжів визначили кращих у стрітболі

1259

У Запоріжжі фінішувала першість з баскетболу 3х3 серед студентів коледжів. Участь у змаганнях, що проходили на базі Запорізького електротехнічного коледжу, взяли чотирнадцять команд – три жіночих і одинадцять чоловічих.

Юнаки з’ясовували фіналістів, граючи у трьох групах. Найбільша інтрига була в тій, де жереб звів команди традиційних лідерів стрітбольних змагань – Запорізького металургійного коледжу ЗДІА та коледжу Класичного приватного університету. У непростій боротьбі мінімальну перемогу здобули майбутні «металурги» – 9:8.  З другої групи вийшов Запорізький будівельний коледж. А в третій несподівано перемогли дебютанти – студенти Оріхівського коледжу ТДАТУ.

– Беремо участь у змаганнях зі стрітболу вперше, вирішили спробувати свої сили. Дуже наполегливо тренувалися. Приїхали за досвідом – подивитися, повчитися, тут є багато хлопців які технічно грають. А ще хочемо показати, що в Оріхові теж люблять спорт, звісно мріємо виступити на всеукраїнському рівні, – розповів капітан оріхівської команди Олег Яковенко.

Втім у фіналі оріхівські хлопці поступилися обом суперникам – металургійному коледжу з рахунком 5:11, а будівельному – 6:7. Доля першого місця вирішувалася в матчі між цими двома командами. Сильнішими, з рахунком 9:3 стали студенти Запорізького будівельного коледжу. «Срібло»  у металургійного коледжу, «бронза» вирушила до Оріхова.

Дівчата також зіграли між собою по колу. Обігравши обох конкуренток, перемогли студентки Запорізького медичного коледжу. Друге місце посів економіко-правничий коледж ЗНУ, третіми стали дівчата із запорізького авіаційного коледжу.

На черзі у студентів запорізьких коледжів заключний вид цьогорічних спортивних змагань – в травні юнаки та дівчата з’ясують кращих у пляжних видах спорту.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів