Студенти Запорізького металургійного коледжу вдруге поспіль виграли обласні змагання з волейболу

1148

У Запоріжжі добіг кінця обласний етап Спортивних ігор коледжів України з волейболу серед юнаків. У змаганнях взяли участь команди 20 навчальних закладів регіону. Протягом двох днів учасники визначали фіналістів у двох підгрупах на базі Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ та Запорізького авіаційного коледжу.

Не зазнавши жодної поразки, з першої групи вийшов до фіналу Мелітопольський промислово-економічний коледж. Програвши лише йому, другими стали студенти Запорізького медичного коледжу.

У другій групі беззаперечним фаворитом був торішній чемпіон – команда Запорізького металургійного коледжу ЗДІА. Лідер підтвердив статус і не віддав суперникам жодної партії. Друге місце у цій групі посіли студенти Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА.

У «Фіналі чотирьох», що проходив у спортивному залі електротехнічного коледжу,  металургійний коледж в суху здолав медичний 2:0, а гідроенергетичний так само в обох партіях переміг гостей з Мелітополя. Потім майбутні медики зазнали ще однієї невдачі у зустрічі зі студентами гідроенергетичного коледжу 0:2, і у підсумку посіли четверте місце. А збірна металургійного коледжу в напруженому протистоянні здолала Мелітопольський промислово-економічний коледж 2:1, і вдруге поспіль залишила у себе почесний трофей.

– З групи було вийти достатньо легко, у суперників виграли 2:0. А ось вже на стикових іграх стало складніше, особливо непросто далася остання гра, яка завершилася з рахунком 2:1 – напевно трохи розслабилися. Цього разу знов боролися у фіналі з мелітопольцями, щоправда торік вони виступали іншим складом, – ділиться враженнями студент 2 курсу  Запорізького металургійного коледжу ЗДІА Микита Степанов. – Я займаюся волейболом, граю у другій лізі чемпіонату України. Дехто з хлопців раніше професійно грали у пляжн6ий волейбол, решта – просто грає у волейбол у коледжі для задоволення.

«Срібло» обласних змагань цього року  також лишилося у Запоріжжі – його здобули студенти гідроенергетичного коледжу ЗДІА. «Бронза» поїхала до Мелітополя.

Уже наступного тижня сильніших у волейболі визначатимуть дівчата. Обласний етап Спортивних ігор коледжів України з волейболу серед дівчат відбудеться 20–22 березня на базі Запорізького медичного коледжу.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів