Студентська команда ТНПУ ім. В. Гнатюка вийшла у фінал XIX літньої Універсіади України з футболу

74

На Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича відбувся матч за вихід у фінальну частину XIX літньої Універсіади України з футболу. Учасниками цього важливого футбольного поєдинка стали команди Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та команда Волинського національного університету імені Лесі Українки. 

Рахунок у грі на початку матчу відкрили гості. Наприкінці першого тайму тернополяни зрівняли рахунок і забили ще раз. На перерву команди пішли з рахунком 2:1. У другій половині гри студенти з Тернополя забили ще двічі.

В результаті студентська футбольна команда ТНПУ імені Володимира Гнатюка здобула впевнену перемогу з рахунком 4:1. Авторами забитих м’ячів у тернопільської команди стали: Микола ЛАНДЯК (перший забитий гол), Роман ВОЛОХАТИЙ (успішне пенальті), Микола ЛАНДЯК (другий гол за матч) та Роман ГОЛОДРИГА (четвертий та заключний гол поєдинку).

Як повідомив тренер команди ТНПУ імені Володимира Гнатюка Василь Івегеш, його підопічні змагалися за право представляти Україну на студентському чемпіонаті Європи з футболу, який відбудеться влітку. Це четверта гра студентів Тернопільського національного педагогічного університету з командами західного регіону. «Торік ми почали перше коло. Зараз у нас друге коло. Боротьба йде за вихід, бо з нашого західного регіону дві команди потрапляють у фінальну частину. Розігруємо поїздку на чемпіонат Європи. Оскільки торік ми були в призерах, то можуть поїхати дві команди від нас. Сьогодні нам важко було, тому що нас могла задовільнити тільки перемога, бо через нічийний і програшний ми не потрапляли у подальший розіграш. На сьогодні ми другі. Як би вже там не складалося, як Чернівці зіграють з Луцьком, ми все рівно будемо грати плей-оф і перехідні ігри за вихід у фінальну частину. У фінальній частині чотири команди. З тих чотирьох команд, однозначно, Київ, східна частина України. Там розігрують по колу, і першу, і другу команду нагородять путівкою на чемпіонат Європи», – інформує «Суспільне». 

Шалену підтримку команди ТНПУ імені Володимира Гнатюка у під час зустрічі забезпечували академічна родина університету в складі науково-педагогічних працівників, студентів та адміністрації на чолі з ректором Богданом Буяком, – ідеться на сторінці вишу у соцмережах. 

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів