Тернопільські студенти та школярі відзначились на велозмаганнях всеукраїнського рівня у Києві

76

Тернопільські велосипедисти взяли участь в чемпіонаті України на відкритому треку серед молоді, юніорів та юніорок та у всеукраїнських змаганнях серед молодших юнаків та молодших дівчат (трек). Такі перегони відбувались у Києві. Протягом шести змагальних днів боротьбу за нагороди вели кращі «трековики» в цих вікових групах з чотирнадцяти областей країни. 

Відтак, на чемпіонаті України серед чоловіків до 23 років студент Тернопільського технічного університету імені Івана Пулюя Юрій Щербань здобув «срібло» в гонці «Медісон», «бронзу» – в гонці з вибуттям та «бронзу» – в гонці омніум.

Також на чемпіонаті України у Києві, виступаючи серед юніорів, бронзовою нагородою  в командній гонці переслідування відзначився студент Західноукраїнського національного університету Олександр Максимишин.

Ще дві медалі бронзового гатунку здобув учень Тернопільської  ЗОШ №4 Костянтин Павелко, який на всеукраїнських змаганнях серед молодших юнаків був третім у командному спринті та посів також третє місце в гонці кейрін.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів