Тренувально-навчальний семінар відбувся на Луганщині

390

За ініціативою Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та вчителів фізичної культури Лисичанської громади 9 лютого було проведено тренувально-навчальний семінар з планування та проведення обласного етапу ІV Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів “Cool Games”.

Участь у спортивному заході взяли майже 50 учасників – це вчителі ЗЗСО м. Лисичанська, викладачі фізичного виховання та студентська молодь Лисичанського педагогічного фахового коледжу, команда учнів ІІ дивізіону Лисичанського ліцею №4.

Семінар був розділен на дві частини. Спочатку були проведені теоретичні заняття з правил проведення, формування команд та розподілу обов’язків суддівської колегії, знайомство з естафетами Cool Games 2021-2022 навчального року, переліку активностей за дивізіонами. Після невеликої перерви учасники семінару перемістились до спортивної зали Лисичанського ліцею №4, де продовжили знайомство з активностями Cool Games вже на практичних заняттях.

В підсумку всі учасники спортивного заходу отримали купу позитивних емоцій, заряду бадьорого настрою та нового досвіду.

Луганське облвідділення КФВС МОН України, висловлює щиру подяку за організацію в проведенні семінару колективу управління освіти Лисичанської міської ВЦА (начальник Тетяна Худоба), викладачам Лисичанського педагогічного фахового коледжу (директор Олена Литовка) та педагогічному колективу, (особливо директору Ользі Теслі та вчителю фізичної культури Валерію Волошину) Лисичанського ліцею №4.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів