Творимо з любов’ю. Інвестуємо у майбутнє

925

Саме таким гаслом зустрічали 1 вересня майбутніх учнів, їх батьків і просто мешканців Дніпровського району на урочистостях, присвячених Дню Знань та святу 1-го дзвоника, який цього року вже в 50-й раз лунамитиме по закладам загальної середньої освіти Дніпровського району!

Так на базі позашкільного навчального закладу «Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна» м. Києва» яскраво, різнобарвно, різнобічно і весело відбувся благодійний проект #Резеденція креативу DniprOsvita, організований за ініціативи управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації.

Чудовий день! Вир емоцій, купа задоволення, дитячих посмішок і радості. Колективи 146 закладів освіти Дніпровського району доклали зусиль і внесли частинку себе в це загальне свято, підготувавши окремі локації, виступи своїх вихованців або цікаві і корисні розваги для малечі.

Щира подяка адміністрації району за запрошення на справжнє освітянське свято, творчим і спортивним колективам Дніпровського району, які такі талановиті, натхненні і яскраві, створили атмосферу одночасно і родинного затишку, і виру емоцій! Вступ до навчального закладу натхненний таким початком, обов’язково буде успішним і принесе задоволення.

Вітаємо з початком нового навчального і спортивного року всю освітянську родину Дніпровського району та м. Києва! Нових досягнень і успіхів всім нам!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів