Тиждень спорту в Южноукраїнському ЗЗСО №4 Миколаївської області

776

З 17 по 21 травня у місті Южноукраїнськ в ЗЗСО №4 відбулися заходи, присвячені популяризації Олімпійському руху та ХХХІІ літнім Олімпійським іграм.

Тиждень розпочато з улюбленої гри учнів 5-х класів «Малюк-бол», яка викликала багато емоцій: захоплення та насолоду від перемоги, гідність під час поразки. 

Маленькі «олімпійці», учні 3-х класів, змагалися в естафеті «Олімпійські старти». Кожен учасник міг продемонструвати вміння швидко бігати, а деякі побороти свій власний рекорд.

Наступні змагання серед учнів 7-8-х класів допомогли визначити найкращого зі стрибків у довжину з розбігу. Кращий результат приголомшив  учасників змагань. 

Усі знають, що легка атлетика – це «королева спорту», тому і для хлопців 10-11-х класів ми обрали – штовхання ядра. Цей вид викликав велику зацікавленість і бажання спробувати свої сили. Кожен учасник намагався не тільки побороти результат своїх суперників, а і покращити свій у наступній спробі.

Також, учні 5-6-х класів знайомилися з легкоатлетичною естафетою. Передача естафетної палички – не проста справа, але найкращі бігуни змогли її виконати відмінно. 

Спортивний дух підтримували учні 2-х класів в змаганнях з «човникового» бігу. Учасники перевірити свою спритність, порівняли свої результати. 

Титул наймайстернішого класу з підкорювання футбольного м’яча виборювали учні 9-х класів. Чемпіони демонстрували технічність та тактику у грі, а також дружню підтримку та волю до перемоги.

Завершенням тижня стала фото сесія маленьких чемпіонів. Молодші школярі похизувалися своїми досягненнями в спорті. Їхні світлини тепер будуть прикрашати стіни спортзалу.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів