У Бердянську відгримів учнівський чемпіонат України зі спортивної аеробіки 

719

З 24 по 28 червня у курортному місті Бердянськ, Запорізької області, проходив чемпіонат України серед учнів та Всеукраїнські змагання «Кубок Азовського моря» зі спортивної аеробіки.

Участь у змаганнях взяли близько двохсот школярів, це спортсмени з восьми міст України – Вишгород, Гірник, Житомир, Запоріжжя, Миргород, Київ, Бердянськ, Суми. Запорізьку область представляла найбільша команда, у складі 44 спортсменів, складена з учнів Запоріжжя та Бердянська. 

Протягом чотирьох днів школярі розігрували медалі у командних та індивідуальних виступах в усіх вікових категоріях. 

Мета учнівського чемпіонату України – залучення  школярів до занять фізичною культурою і спортом, подальший розвиток і популяризація спортивної аеробіки, підвищення рівня майстерності спортсменів, відбір сильніших до складу збірної України, активізація навчально-тренувальної роботи у навчальних закладах України. Чемпіонат проходив  за сприяння Запорізького обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.

Під час урочистого відкриття змагань привітав учасників начальник Запорізького обласного відділення КФВС МОНУ Юрій Шепель. Він зазначив, що спортивна запорізька аеробіка має чудові досягнення – в усіх вікових категоріях місцеві спортсменки серед національних лідерів. А нещодавно, вперше в історії української спортивної аеробіки, запорізькі студентки та викладачі ВИШів у складі збірної України вибороли медалі чемпіонату світу. Тож проведення національних змагань в нашій області – цілком закономірне. А те, що дитячі змагання зі спортивної аеробіки збирають таку кількість учасників, дає впевненість у подальшому успішному розвитку цього виду спорту в регіоні, та Україні в цілому.

За підсумками чотириденних змагань, господарки помосту підтвердили статус фавориток. Запорізьким спортсменкам вдалося завоювати 30 золотих, 27 срібних та 34 бронзових медалі. 

Серед юнаків молодшого віку вибороли золото  категорії «аероденс», та срібло в категорії «фанк». «Юнаки старшого віку» здобули золото в категорії «аероденс», срібло у «фанку» і бронзові медалі у категорії «степ» і змаганнях «змішаних пар». «Юніори» вибороли другі місця в категоріях «група» і  «фанк». Та третє у «степі». В індивідуальному виступі бронзу завоював Кокарев Артем.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України

 

Коментарі

коментарів