У Чернівецькій області облаштовують умови для активного дозвілля переселенців

954

Гуртожиток ЧПЛАС по вул. Пилипа Орлика, 3 повністю переданий для потреб переселенців, яких налічується станом на 1 квітня 2022 року – 122 особи. В гуртожитку та на прилеглій території створено всі можливі умови для активного дозвілля, як для дітей так і для дорослих. З цією метою передано наявний спортивний інвентар для потреб переселенців, а саме: футбольні і волейбольні мʼячі; комплекти для гри в бадмінтон, настільний теніс, шахи, шашки і нарди.

Користуючись нагодою, що серед переселенців є спортивний фахівець, нещодавній випускник НУФКС України, за фахом – тренер з футболу Дмитро ЄРМАК, під його відповідальність передано спортивний інвентар з проханням проводити активне спортивне дозвілля з дітьми у зручний для них час. 

При цьому, протягом дня, щоденно працює в гуртожитку наш штатний медичний працівник Володимир ЛАПЧУК для постійного контролю за станом здоровʼя переселенців.

Також в гуртожитку функціонує невеличкий зал боксу з декількома тренажерами, заняття в якому проводить тренер ДЮСШ Петро МОСКАЛЮК переселенцям, в першу чергу дітям, надається можливість ознайомитись таким видом спорту, як бокс, займатись боксом та займатись, за своїм бажанням, на наявних тренажерах (фото будуть надіслані пізніше). 

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів