У Чернівцях відбулись змагання з міні-футболу cеред студентів

878

На стадіоні «Юність» Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведені змагання з міні-футболу в залік ХІІІ обласних Спортивних ігор учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, в яких взяли участь 13 команд.

Фінальним змаганням передували попередні. Переможці попередніх змагань склали фінальну четвірку. За ІІІ місце на поле вийшли команди Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки та Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту. Протягом двох таймів тривала рівна безкомпромісна боротьба, яка не виявила переможця. За підсумками пробиття післяматчевих пенальті з рахунком 3:2 перемогла команда залізничників.

За І місце зустрілися учні Чернівецького професійного машинобудівного ліцею та Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу. На полі точилася рівна боротьба. Поперемінно атакували футболісти однієї та іншої команди, проте і цей матч завершися в нічию. Під час пробиття пенальті удача була на боці юних футболістів автомобільного сервісу, які перемогли рахунком 4:3 стали чемпіонами Спортивних ігор.

Всі команди запам`яталися цікавою і напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку.

Команди-переможців та призерів змагань було нагороджено кубками та дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів