У Чернівцях завершились змагання з настільного тенісу, в рамках Спартакіади серед учнів ЗПО

2312

Завершились змагання з тенісу настільного у програмі Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України, які тривали з 19 по 22 березня в м. Чернівці. Це перші змагання які відкрили фінальні ігри Спартакіади профтехосвіти, де юнаки та дівчата змагатимуться в п’яти видах спорту (теніс настільний, баскетбол 3х3, футзал, волейбол, легка атлетика).

Збірна команда професійної освіти м Києва на чолі з керівником фізичного виховання Вищого професійного училища № 25 м. Києва Віталієм Васильовичем Хрущем у складі з Бліхар Ольгою (Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу), Курято Тетяною (Державний навчальний заклад «Київське регіональне вище професійне училище будівництва»), Жилою Олександром (Київське вище професійне училище залізничного транспорту ім. В.С. Кудряшова) та Манохою Владиславом (Київський професійний будівельний ліцей) змагались в особистій першості, у парних та змішаних парних змаганнях.

Найкращий результат показали в парних змаганнях наші дівчата Бліхар Ольга та Курято Тетяна. Вони вибороли ІІ місце піднявшись до п’єдесталу пошани таких значних змагань як Спартакіада серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України. В загальному ж підсумку наші юнаки та дівчата посіли 6 місце.

Вітаємо нашу команду, особливо призерів, тренерів та керівників фізичного виховання з виступом на вищезазначених змаганнях.

Особисто висловлюємо подяку директорам навчальних закладів, що знайшли можливість профінансувати і доклали чималих зусиль для організації поїздки їх вихованців.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів