У Деснянському районі столиці відбулась нарада вчителів фізичної культури

2055

6 вересня у школі І-ІІІ ступенів №308 міста Києва відбулася перша в цьому навчальному році робоча нарада вчителів фізичної культури Деснянського району міста Києва.

Крім обговорення планів на наступний 2018/2019 навчальний рік та робочих моментів, провідні фахівці галузі одного з найспортивніших районів столиці отримали від Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України заслужені подяки, що підкреслюють їх плідну працю. Нагороди були вручені з нагоди Дня фізичної культури і спорту України та за вагомий особистий внесок вчителів у справу розвитку  фізичного виховання і спорту учнівської молоді.

Також почесними дипломами була відмічена кропітка праця усіх фахівців Деснянського району. Нагороди були вручені у двох номінаціях – як срібним призерам загального медального заліку за підсумками змагань з видів спорту закладів загальної середньої освіти міста Києва 2017/2018 навчального року і як найактивнішому району у проведенні фізкультурно-масових заходів і змагань з видів спорту серед учнів ЗЗСО столиці та високі досягнення команд району у Всеукраїнських змаганнях минулого навчального року.

Вітаємо з високими нагородами та бажаємо у наступному році перевершити свої досягнення!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів