У Запоріжжі визначилась найкраща команда зі стрітболу серед школярів

2115

У спортивному залі Запорізької обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змагання фінального етапу 73-ї обласної Спартакіади школярів з баскетболу 3×3 серед дівчат. На ігри вирішальної стадії прибула вісімка кращих команд області, яка відібралася за результатами шкільних, районних та зональних етапів обласної Спартакіади.

  • КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів» (Михайлівський р-н Запорізької області);
  • Веселівська районна багатопрофільна гімназія (Веселівський р-н Запорізької області);
  • Фруктовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Мелітопольский р-н Запорізької області);
  • Бердянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 (м. Бердянськ);
  • ЗОШ №84 (Комунарський р-н міста Запоріжжя);
  • Гуляйпільська ЗОШ№1 (м. Гуляйполе);
  • Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (Новомиколайвський р-н Запорізької області);
  • ЗЗОШ №51 (Хортицький р-н м. Запоріжжя).

Спочатку дівчата зіграли між собою в двох групах. До півфіналів вийшли Бердянський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №3, Гуляйпільська ЗОШ №1, ЗЗОШ №51 та ЗОШ №84.

В матчах за вихід до фіналу Бердянськ переграв Гуляйполе 9:4, а Комунарський район Запоріжжя був сильнішим за Хортицький 9:0.

У грі за третє місце Гуляйпільська ЗОШ№1 обійшла запорізьку ЗЗОШ №51 – 11:3.

А у фіналі, як і торік, зустрілися затяті конкурентки – дівчата Бердянської ЗЗСО №1 та запорізької ЗОШ №84. Зазначимо, що у цих навчальних закладах підростає зміна професійним командам, що представляють Запорізьку області в чемпіонаті Суперліги – БК «Чайка-ДЮСШ» та БК «Козачка-КПУ». Тож дербі між командами, можна сказати, має принципове значення на всіх рівнях. У фіналі спартакіади школярів дівчата на рівних відіграли практично весь основний час, та за рахунку 10:10 фортуна посміхнулася команді з Бердянська, яка вирвала перемогу 11:10.

“У нас спеціалізована школа, за спеціальністю баскетбол. Ці дівчата давно тренуються, закінчують ДЮСШ – це майбутнє покоління команди Чайка ДЮСШ. Вони всі учасниці дитячо-юнацької ліги України, беруть участь у чемпіонатах України за своїми віковими категоріями. Дівчата, які торік виграли ці змагання, вже грають в основі «Чайки-ДЮСШ». А ще команда нашої школи вже багато разів ставала переможцем та призером всеукраїнської спартакіади школярів”, – розповів тренер бердянської ЗЗСО №3 Павло Шмигов.

Отже в результаті фінального етапу обласної спартакіади школярів місця розподілилися наступним чином:

1.Бердянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (Валерія Волкотруб, Тамара Лицар, Дар’я Карауланова, Марія Єлізарова);

2.ЗОШ №84 (Ксенія Панькіна, Софія Прокопенко, Дар’я Рибалка, Вікторія Буланік);

3.Гуляйпільська ЗОШ№1 (Орина Стародумова, Інна Бодня, Поліна Кучерява, Каріне Авагян, Альона Дударчук);

  1. ЗЗОШ №51;

5.Веселівська рійонна багатопрофільна гімназія;

6.Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

7.Фруктовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;

8.КЗ «Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів».

“Цього року чудово зіграла команда Гуляйполя, вийшла до фінал, класно показала себе у півфіналі. Гарно розпочала команда Хортицького району, але потім відстала. Психологія спортсменів шкільного віку така крихка –  щось не задалося, і починають засмучуватися, далі програвати. А у фіналі напружене було протистояння між командою з Бердянська та дівчатами Комунарського району Запоріжжя. Між ними  торік теж  була напружена конкуренція, вони зустрічалися у фіналі і Комунарівському району трохи не вистачило. Цього року теж ішли м’яч у м’яч, і за рахунку 10:10 фортуна посміхнулася Бердянську. Рівень дівчат хороший, видно що діти займаються і їм подобається стрітбол. Це дуже динамічний, швидкий вид спорту. І для шкільного спорту це перспективний напрямок. Адже в одному спортзалі можна одразу проводити дві гри, задіяти 4 команди. А головне дітям це подобається!” – розповідає про підсумки змагань головний суддя Валентин Бакуш.

 Вже цього тижня змагання 73-ї обласної спартакіади школярів у Запоріжжі продовжаться. 23 та 25 квітня на базі школи №100 відбудуться фінальні ігри з волейболу серед юнаків та дівчат.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

 

Коментарі

коментарів