У Харкові відбулась нарада керівників місцевих органів управління

854

19 вересня 2018 року в м. Харкові на базі Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбулася нарада  керівників місцевих органів управління у сфері освіти.

З доповіддю  на тему: «Організація та проведення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи у І півріччі 2018/2019 навчального року» виступила начальник Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олена Кривенцова.

Під час засідання були нагородженні переможці та призери обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед учнів загальної середньої освіти Харківської області у 2017/2018 навчальному році по трьом групам.

За особистий внесок у розвиток фізичного виховання та спорт серед учнівської молоді та з нагоди Дня фізичної культури та спорту, Подякою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відзначено начальника відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області Фірсова Ігоря Васильовича.

Коментарі

коментарів