У Києві відбувся відкритий особистий чемпіонат України з шахів серед закладів позашкільної освіти

2141
 8-9 грудня Міжнародна академія управління персоналом приймала Відкритий особистий Чемпіонат України з шахів серед закладів позашкільної освіти, який відбувався за планом всеукраїнських організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю Українського державного центру позашкільної освіти.
Юнаки і дівчата віком від 10 до 16 років в трьох вікових категорія учні 6-7, 8-9 та 10-11 класів виборювали звання чемпіона! Для переможців і призерів змагань та й для всіх учасників заходу було передбачено чимало призів і подарунків завчасно дбайливо підготованими їх організаторами.
Треба зазначити, що наймолодшому учаснику змагань тільки навесні 2019 виповниться 8 років, тому його особисто спеціальним кубком привітав головний суддя цих змагань, суддя національної категорії – Іван Романович Захарчук!
Останніми роками саме Іван Захарчук став безумовним символом шкільних і студентських змагань з шахів в м. Києві. Майже всі вони не тільки відбуваються за його участі, але він й є зачасту їх ініціатаром та одним з найактивніших організаторів. І цей захід не став виключенням! Тож низький уклін Вам, Іване Романовичу, за Вашу ініціативу, любов до дітей і шахів, за час та власні сили, що Ви приділяєте розвитку улюбленого виду спорту!
Під час урочистої церемонії нагородження переможців було сказано багато теплих слів на адресу дітей та їх батьків, що знаходились тут же в конференц-залі МАУП, начальником Київського міського відділення КФВС МОН України Сергієм Бобровником та завідувачкою кафедри фізичного виховання МАУП Оксаною Бондаренко-Юденко, які в цей день відвідали змагання.
Хочемо також подякувати адміністрації Міжрегіональна Академія Управління Персоналом за підтримку учнівського спорту і надану можливість проведення змагань на території Академії в особі її ректора Миколи Курка та голови наглядової ради Ростислава Щокіна.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів