У Києві відбулось нагородженя переможців змагань на Кубок Ректора НАУ

1278

10 квітня були запрошені до спортивного комплексу Національного авіаційного університету, де відбулось урочисте нагородження переможців та призерів змагань на Кубок Ректора НАУ.

Традиційні спортивні змагання на Кубок Ректора НАУ проводяться з чотирьох видів спорту, де беруть участь студенти та аспіранти. В цьому році визначались найкращі у стрітболі, шахах, стренфлексі (жим штанги у положенні лежачи на лаві, присідання зі штангою (60% від власної ваги), стрибки зі скакалкою (1 хв.) та вправа на гнучкість.), шейпінгі.

Проведення кафедрою фізичного виховання та спортивної підготовки цих змагань має на меті стимулювання розвитку фізичної культури і спорту та широкого впровадження її в побут студентської молоді НАУ, що сприятиме збереженню та зміцненню здоров’я студентів, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування навичок здорового способу життя.

В урочистому нагородженні переможців та призерів 2019 року взяли участь Директор навчально-оздоровчого спортивного центру Дмитро Ніколаєвич, завідувач кафедрою фізичного виховання та спортивної підготовки НАУ Іван Вржесневський, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник, президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Володимир Кіба.

Вітаємо переможців та призерів з заслуженими нагородами.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів