У Києві відбулись змагання з греко-римської боротьби серед студентів

1300

3 квітня на базі Національного університету фізичного виховання та спорту України борці столичних вишів продовжили змагатися у своїх вміннях – цього дня з боротьби греко-римської.

Позмагатися зібрались 33 спортсмени з п’яти закладів вищої освіти м. Києва.

Змагання були не менш захопливі попередніх, з боротьби вільної, які відбувалися 2 квітня, а подекуди більш емоційними. Борці яскраво демонстрували свої спортивні вміння та професіоналізм в цьому виді спорту.

Переможці в різних вагових категоріях були нагороджені дипломами Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

В командному заліку переможцями стали: І місце – команда  Національного університету фізичного виховання та спорту України, ІІ місце – Київський національний університет будівництва і архітектури та ІІІ місце – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Бажаємо переможцям не зупинятися на досягнутому та прагнути підкорювати нові вершини.

Окрема подяка завідувачу кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту Національного університету фізичного виховання та спорту України Костюченку Василю Івановичу за надану допомогу в організації та проведенні змагань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів