У Миколаєві учні загальноосвітніх шкіл-інтернатів змагалися з міні-футболу

2041

26 жовтня 2018 на стадіоні «Юність» м. Миколаєва відбулися змагання з міні-футболу XV обласної Спартакіади серед учнів загальноосвітніх шкіл-інтернатів Миколаївської області.

На футбольному майданчику вишикувалися 4 футбольні команди юнаків: Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Вознесенської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів «Обдарованість», Антонівської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Новоодеського району, Шевченківської ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів.

Перша гра  відбулася між  командами Миколаївської  ЗОШ-інтернату № 3 та Антонівської школи-інтернату, в якій перемогу отримали Миколаївські футболісти.

Напружено проходила гра між командами Шевченківської та Антонівської школами-інтернатами, яка закінчилася з рахунком 1:1.

Миколаївська та Антонівська школи-інтернати підготували команди на достатньому рівні, тому кожна гра була результативною та видовищною.   Миколаївська школа-інтернат, отримавши 9 очок посіла І місце. У команди Антонівської школи-інтернату ІІ місце, а ІІІ місце здобула команда Вознесенської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів «Обдарованість». Команди і учасники нагороджені дипломами, грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів