У Миколаєві відбулись змагання з волейболу серед команд дівчат закладів освіти інтернатного типу

1125

6 березня 2019 року в м. Миколаєві в спортивному залі Комунального закладу «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» проходили змагання з волейболу серед команд дівчат XV обласної Спартакіади серед загальноосвітніх шкіл-інтернатів.

Після жеребкування на поле вийшли команди дівчат: Мішково-Погорілівської санаторної ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. та Комунального закладу «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації». Рахунок гри розпочала команда КЗ «ЗОШІ І-ІІІ ст. – ЦЗПтаКР», яка впевнено виграла цю зустріч і отримала 3 очки за перемогу.

Цікаво проходила зустріч між командами «хазяїв поля» та Миколаївською санаторною ЗОШ-інтернатом № 4, яка у минулому 2017-2018 навчальному році була кращою командою в обласних змаганнях з волейболу. Ця гра показала, що обидві команди мали високий рівень підготовки до обласних змагань і кожна з них мала бажання бути першими.

Результатом спортивної боротьби усіх команд визначилися кращі команди дівчат цього навчального року, а саме:

І місце посіла команда Миколаївської санаторної ЗОШ-інтернату № 4;

ІІ місце у команди Комунального закладу «ЗОШІ-ІІІ ст. – ЦЗПО та КР»;

ІІІ місце виборола Мішково-Погорілівська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.

Змагання організовані та проведені Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо високих спортивних досягнень!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів