У столиці відбулась науково-практична конференція

1456

 27 листопада у Києві пройшла VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи», організатором якої виступив Київський університету імені Бориса Грінченка.

В програмі конференції, крім пленарної частини, відбувся Круглий стіл на тему: «Реформа олімпійського спорту в Україні» та два майстер-класи «Психологія харчування. Якісне життя: вектор на довголіття і здоров’я» та «Індивідуальне здоров’язбереження педагога як альтернатива професійному вигорянню».

Учасниками конференції стали не тільки науковці, що представляли університети з різних областей України та міста Києва, а й представники закладів загальної середньої освіти та представники федерацій з видів спорту.

Під час конференції було розглянуто і обговорено багато надзвичайно актуальних і цікавих питань, в тому числі щодо підготовки та інтеграції вчителя в умовах Нової Української школи, вчителя-лідера, успішного і здорового, який є супутником і партнером учня, допомагає дитині вибудувати свою траєкторію навчання, росту і розвитку, будучи прикладом для нього.

Обговорювалися також питання адаптивного спорту, соціальної адаптації, соціальної інтеграції, соціальної інклюзії осіб з особливими освітніми потребами (за офіційними даними наданими організацією «Інваспорт» до фізичної культури і спорту залучено лише 2 % осіб з інвалідністю з їх загальної кількості в Україні).

Були розглянуті також питання глобалізації спорту та соціальних практик сучасного спорту.

Під час круглого столу була представлена концепція реформи Олімпійського спорту в Україні, яка викликала палку дискусію і тривале обговорення учасниками конференції.

Вдячні Київському університету імені Б. Грінченка за запрошення і чудову організацію конференції, на якій було порушено багато цікавих і важливих питань з розвитку спорту в Україні!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів