У столиці відбулася методична секція викладачів фізичної культури ЗПО

2359

 На базі навчального закладу Київський професійний енергетичний ліцей (КПЕЛ) відбулась перша міська методична секція викладачів фізичної культури закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва 2018-2019 навчального року. Крім викладачів, участь в роботі методсекції взяли методист Навчально-методичного кабінету професійної освіти у м. Києві Буйновський Віктор Вікторович і представник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Лосєв Володимир Петрович.

Основна тема, що була запланована для розгляду на засідання секції – «Принципи та методи розвитку рухових здібностей учасників освітнього процесу».

Відкрив засідання привітальним словом директор ліцею Михальчук Олександр Іванович. Він розповів про традиції ліцею, сучасний стан, проблеми та плани розвитку ліцею на майбутнє. Дали секція була продовжена приємною подією. Методист НМК ПТО у м. Києві Буйновський Віктор Вікторович за дорученням вручив викладачу фізичної культури Державного закладу «Київський центр професійно-технічної освіти» Петровичу Віктору Сергійовичу Диплом та медаль за здобуте ІІ місце у Чемпіонаті України з важкої атлетики  серед ветеранів. Учасники методсекції привітали Петровича В. С. щирими оплесками.

Учасники відвідали відкритий урок викладача фізичної культури Анатолія Погребовського. Тема уроку: «Розвиток рухових якостей з елементами гімнастики». Урок був щільним, наповненим цікавими і так потрібними юнакам вправами. Після закінчення заняття був даний аналіз проведення уроку у якому відмічено високий рівень викладача, його вміння та навички, володіння методикою викладання предмету.

Після невеликої перерви методична секція продовжила свою роботу. Практичний психолог КПЕЛ Олена Лазаренка зробила доповідь на тему «Роль вольового зусилля в регуляції рухової активності у підлітків» та провела міні-тренінг з учасниками методсекції за наголошеною темою.

Жвавий інтерес та диспут викликали доповіді викладачів Фесака Олександра з Державного навчального закладу «Київське регіональне вище  професійне училище будівництва» на тему «Особливості методики проведення занять із здобувачами освіти підготовчої та спеціальної медичної групи» та викладача Бородіна Владислава з  Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства на тему «Методика використання фізичних вправ на уроках фізичної культури». Обговорення проходили емоційно та жваво.

По завершенню засідання усі присутні ознайомились з матеріальною базою Київського професійного енергетичного ліцею.  

Підвів підсумки проведення методичної секції викладачів фізичної культури методист Навчально-методичного кабінету професійної освіти у м. Києві Буйновський Віктор Вікторович, подякувавши керівництву за теплий прийом, викладачам за плідну роботу.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів