У столиці відбувся відкритий чемпіонат міста з гирьового спорту серед школярів та студентів

2518

8 лютого 2019 року на базі спортивного комплексу Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця відбувся відкритий чемпіонат м. Києва з гирьового спорту серед студентів та школярів.

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювалося Федерацією гирьового спорту України та Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Особисті місця в кожній ваговій категорії визначалися за найбільшою кількістю підйомів у поштовху довгим циклом для чоловіків та за сумою підйомів кожною рукою у ривку для жінок.

В змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів, серед яких було чимало дівчат, зокрема,  студенти закладів вищої освіти м. Києва та учні закладів загальної середньої освіти і закладів професійної освіти м. Києва та Київської області.

Серед закладів вищої освіти змагалися команди Національного авіаційного Університету, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національна академія внутрішніх справ, а також Київський авіаційний технікум.

Заклади загальної середньої освіти представляли команди: школи І-ІІ ступеня №1 м. Києва, загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №1 та №2 села Білогородка Київської обл., Бориспільська ДЮСШ та ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою».

На відкритті змагань були присутні президент Федерації гирьового спорту України Юрій Щербина та начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з ФВС МОН України Сергій Бобровник, які побажали спортсменам наснаги, сили духу та чесних перемог.

Боротьба за першість була напруженою, але у залі панувала здорова конкурентна атмосфера, адже шалену підтримку юним спортсменам, надавала команда вболівальників – з друзів та рідних, а також пересічних глядачів.

Змагання були видовищними, особливо виступи найменших спортсменів, які напрочуд яскраво демонстрували неабиякий хист та спортивну майстерність, і, звичайно ж, віру та неодмінне прагнення до перемоги.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо подальших звершень!

Щира подяка керівництву Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця за надану можливість проводити змагання у їх спортивному комплексі, а також президенту Федерації гирьового спорту України Щербині Юрію Володимировичу за невтомне прагнення до розвитку та популяризації гирьового спорту серед сучасної молоді.

Переможцями змагань в командному заліку серед студентських команд стали: І місце – Київський національний університет імені Т. Шевченка, ІІ місце – Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, ІІІ місце – НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів