У СТОЛИЦІ ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ КШБЛ 3Х3

2144

22 березня у гостинному спортивному залі навчально-виховного комплексу «Домінанта» відбулися фінальні ігри Київської шкільної баскетбольної ліги 3х3, у яких 28 кращих столичних школярських команди вирішали долю головних нагород – право представляти місто Київ на Всеукраїнських змаганнях.

На урочистій частині змагань були присутні – начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Серій Бобровник, президент київської шкільної баскетбольної ліги Дмитро Базелевський, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу КМДА Сергій Мельник та представник спонсору КШБЛ Глобус Банка Сергій Кливайчук. Вразила присутніх і яскрава шоу-програма, в якій взяли участь відомі фрістайлери, фіналісти конкурсів «Україна має таланти» та «Хвилина слави» Дмитро Кривенко та Анатолій Лутицький і колектив юних чирлідерш «Дрім Стайл».

За долю головних нагород змагалися кращі команди з 10 районів столиці. В підсумку ігор на виліт до фінальної стадії дісталися 4 баскетбольні команди – заклад загальної-середньої освіти №163 ім. М. Кирпаноса Шевченківського району, гімназія Міжнародних відносин №323 Дарницького району, середня загальноосвітня школа №212 Деснянського району та політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” ім. Ігоря Сікорського Солом’янського району міста Києва. У напружених матчах золоті нагороди КШБЛ здобула команда ЗЗСО №163. Другу сходинку п’єдесталу посіли юнаки ЗЗСО №212, третє – гімназисти Дарницького району.

Висловлюємо слова подяки керівництву НВК «Домінанта», а саме директору Світлані Уфімцевій за всебічну підтримку учнівського спорту та допомогу в організації змагань!

Вітаємо призерів та бажаємо переможцям гідно представити столицю на Всеукраїнських змаганнях !

Київське міське відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів