У столиці завершились змагання з настільного тенісу серед дівчат профтехосвіти

1854

 24 січня 2019 року на базі Вищого професійного училища Національного авіаційного університету завершився ще один з видів спорту в програмі Спартакіади закладів професійної освіти м. Києва. У фінальних змаганнях з тенісу настільного взяли участь дівочі команди з 17 навчальних закладів столиці.

Кожного року ці змагання викликають жвавий інтерес своєю непередбаченістю. Цей рік не став винятком. Сюрпризом для суперників стала гра дівчат з Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, які поступово крок за кроком йшли до п’єдесталу. Їх старання увінчалось гідним результатом.

Так за результатами проведених ігор місця розподілились наступним чином: І місце – ДНЗ «Київське регіональне вище професійне училище будівництва», ІІ місце – Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу; ІІІ місце – Вище професійне училище №25 м. Києва.

У майбутньому на нас чекає формування збірної команди ЗПО м. Києва, до якої увійдуть найкращі юнаки і дівчата. Збірна столиці виборюватиме нагороди серед кращих команд Спартакіади закладів професійної освіти України, яка відбудеться найближчим часом.

Побажаємо нашим учням вдалого виступу та перемоги!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів