У столиці завершилися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики

2069

 Вже вкотре легкоатлетичний манеж КМШВСМ м. Києва гостинно приймає юних легкоатлетів на Всеукраїнські змагання з легкої атлетики пам’яті Заслуженого тренера України Сергія Ілліча Операйла.

Вшанувати пам’ять великого тренера на урочисте відкриття завітали його учні, друзі, колеги. Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко відкрив змагання, привітав учасників з цією подією. Друзі Сергія Операйла – Заслужений журналіст України Валентин Щербачов та Почесний працівник фізичної культури та спорту України В’ячеслав Гамов розповіли юним легкоатлетам про те, якою людиною був Сергій Ілліч, про його самовідданість спорту, талант тренера, згадали про нього як мудрого керівника, засновника Спортивної студентської спілки України. Після урочистого відкриття змагань юні танцівники Ліги танців України яскравим пасодоблем привітали гостей та учасників.

В цьому році змагання зібрали понад 300 спортсменів з усіх регіонів України та міста Києва. Вони змагались в бігу на 60м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, 60м з бар’єрами, 2000 м з перешкодами,  в стрибках у довжину, висоту, з жердиною та в штовханні ядра. За підсумками загального заліку перше місце посіла команда міста Києва, на 2 місці Донецька область, бронзовими призерами стали представники Київської області.

Ці змагання кожного року відкривають талановитих спортсменів, які в майбутньому представляють Україну на Всесвітніх Гімназіадах та інших юнацьких змаганнях.

Бажаємо учасникам змагань подальших високих результатів.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів