У столиці розпочались ігри Чемпіонату України з гандболу “Стрімкий м’яч” серед дівчат

2020

2 травня на базі Київського спортивного ліцею-інтернату стартували фінальні ігри Чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед дівчат 2005-2006 р.н., в яких візьмуть участь чотири кращі гандбольні колективи зі всієї України.

На урочистому відкритті юних спортсменок вітали двократна Олімпійська чемпіонка, видатна «Спартаківка» Людмила Бобрусь-Порадник, представник Федерації гандболу України Валерій Войналович та головний спеціаліст Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Оксана В’яла, яка передала надихаючі слова вітання від голови Комітету з ФВС Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка. Феєричним фінальним акордом урочистої частини став виступ переможниці «Голосу Країни» та «Битви Хорів» Вероніки Дорош.

За головні нагороди Всеукраїнського дитячого гандбольного форуму боротимуться протягом трьох днів чотири кращі команди з різних куточків України – ДЮСШ №2 (м.Київ), КДЮСШ «Барса» (м.Шостка), СДЮСШ «Карпати» ( м.Ужгород) та ДЮСШ №1 (м.Кам’янське).

За підсумками першого дня змагань були зіграні дві гри між КДЮСШ «Барса» (м.Шостка) і СДЮСШ «Карпати» (м.Ужгород) та столичної командою і гандболістками з міста Кам’янське. У першій грі з рахунком 30:27 перемогу святкувала команда «Карпати», а у другій дівчата з міста Києва перемогли своїх супротивниць з рахунком 30:12.

Вітаємо переможців ігор першого дня та бажаємо усім командам продемонструвати спортивний характер!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН

Коментарі

коментарів