У столиці визначилась найкраща жіноча команда з футзалу серед студентів

1154

25 квітня у спортивній залі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулася фінальна зустріч Кубку міста Києва з футзалу серед жіночих команд закладів вищої освіти.

На урочистому відкритті змагань гостей, вболівальників та учасників змагань вітали президент Спортивної студентської спілки України, ректор НУФВСУ Євгеній Імас, президент Футбольної асоціації студентів міста Києва Вадим Місюра, директор Департаменту молоді та спорту КМДА Вадим Гутцайт, президент Федерації футболу міста Києва Ігор Кочетов голова Федерації футзалу міста Києва Руслан Хоботов та начальник Київського міського відділення Комітету з ФВС МОН України Сергій Бобровник, який передав слова вітання від голови Комітету з ФВС МОН України Вадима Стеценка та побажав учасникам фінального матчу продемонструвати свої найкращі спортивні якості.

Безпосередньо у самій фінальній грі студентки Національного університету харчових технологій та Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова подарували глядачам яскраве видовище з великою кількістю забитих м’ячів. Команда НУХТ домінуючи по ходу зустрічі здолала суперників з рахунком 5:1 та стала володарем головних нагород Кубку міста Києва з футзалу серед команд ЗВО.

Також ФАСК під час урочистої частини нагородили володарок титулу «Міс фото ФАСК 2019». У конкурсі за номінаціями звання «Міс чарівність» виборола Вікторія Соломаха з НПУ ім. М. Драгоманова, «Міс грація» стала Валерія Коноваленко з команди НУФВСУ, звання «Міс елегантність» отримала Каріна Василенко з НУБіПУ, «Міс овація» стала Анна Голубцова з НУХТу, нагороду «Міс посмішка» отримала Аліна Петренко з НАУ, а головну нагороду та звання «Міс фото ФАСК 2019» здобула Наталія Трайкун з Київського університету імені Бориса Грінченка. Загалом у голосуванні взяли участь понад 10000 осіб, які визначали кращих у вищезазначених номінаціях.

Вітаємо команду Національного університету харчових технологій з заслуженими нагородами та бажаємо й надалі вдосконалювати свою майстерність!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН

Коментарі

коментарів