У Сумах відбулась президія обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

2181

У приміщенні Департаменту освіти і науки України відбулася президія Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У порядку денному розглядалися питання:

  1. Про стан спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи в Державному навчальному закладі «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту». Доповідач: Строколіс Сергій Миколайович, керівник фізичного виховання Державного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту»
  2. Про підготовку кандидатів до збірних команд області у відділеннях з легкої атлетики дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти. Доповідач: Бєлан Юрій Григорович, директор обласного комунального закладу Сумська обласна дитячо-юнацька  спортивна школа
  3. Про організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в Охтирському коледжі Сумського національного аграрного університету. Доповідач Серебрянський Микола Васильович, начальник відділу обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
  4. Про зміни у проведенні обласних комплексних спортивних заходів серед учнівської молоді. Доповідач: Серебрянський Микола Васильович, начальник відділу обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 Президія ухвалила: змінити форму проведення комплексного спортивно-масового заходу “Старти надій” серед школярів закладів загальної середньої освіти.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту

 

Коментарі

коментарів