У Тернополі відбувся другий відритий “Кубок ректора ТНПУ з бадмінтону»

524

У спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за сприяння Федерації бадмінтону України пройшов другий відритий “Кубок ректора ТНПУ з бадмінтону» з нагоди відзначення 65-річчя факультету фізичного виховання ТНПУ та 25 річниці створення місцевого осередку «НОК України» в Тернопільській області.

За кубок вели боротьбу 26 любителів цієї чудової гри. На майданчику зійшлись у протистоянні гравці різного віку та професій. Бізнесмени, педагоги, банкіри, кандидати та доктори наук, доценти та професори, завідувачі кафедрами,  директори шкіл – на корті всі були рівні і підчинялись єдиному: правилам змагань та Олімпійським принципам чесної гри.

Перед учасниками змагань з вітальним словом виступили ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка, професор Богдан Буяк та голова спортивно-технічної комісії Федерації бадмінтону України Олександр Самсонюк.

Організатори змагань висловлюють слова подяки голові профспілкової організації працівників Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка Анатолію Григоруку та першому заступнику місцевого осередку «НОК України» в Тернопільській області за надані призи та сувенірну атрибутику для учасників змагань.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (За інформацією сторінки факультету фізичного виховання ТНПУ).

 

Коментарі

коментарів