У Тернополі відзначили кращих юних спортсменів з нагоди Дня фізичної культури і спорту

241

Напередодні святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні, у спортивному комплексі «КДЮСШ з ігрових видів спорту» Тернопільської міської ради відзначили спортсменів Тернопільської міської територіальної громади, які посіли призові місця на змаганнях міжнародного рівня. 

Серед нагороджених такі перспективні спортсмени – школярі та студенти, як:

Бабінський Назарій – кандидат у майстри спорту України з греко-римської боротьби, срібний призер Європейських ігор школярів у 2023 році (Тернопільська ЗОШ №17);

Васильківський Василь – майстер спорту України з греко-римської боротьби, бронзовий призер Кубку України серед чоловіків у 2023 році (студент ЗУНУ);

Головатий Олег – переможець чемпіонату Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді (студент ЗУНУ); 

Маківка Артем – кандидат у майстри спорту України з самбо, бронзовий призер Європейських ігор школярів (Тернопільська ЗОШ №26);

Молчанов Віталій – кандидат у майстри спорту України з боксу, бронзовий призер Чемпіонату Європи серед юніорів, переможець Чемпіонату України серед юніорів у 2023 році (студент ЗУНУ); 

Остапчук Аліна – срібна призерка чемпіонату Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді; 

Потапова Каріна – бронзова призерка Чемпіонату Світу серед дітей, підлітків та юніорів зі змішаних єдиноборств ММА; 

Радик Максим – майстер спорту України з греко-римської боротьби, бронзовий призер Європейських ігор школярів серед юніорів, переможець Чемпіонату України серед U-17 у 2023 році (Великоберезовицький ліцей «Кемпінг);

Радик Юрій – кандидат у майстри спорту України з греко-римської боротьби, срібний призер Чемпіонату України серед U-17 у 2023 році ( Великоберезовицька ЗОШ);

Сіканович Катерина – кандидат у майстри спорту України з карате, вихованка відділення карате «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1» Тернопільської міської ради, бронзова призерка чемпіонату Європи з кіокушин-кан карате; 

Сидор Яна – бронзова призерка чемпіонату Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді; 

Чебанов Олександр – бронзовий призер Чемпіонату Світу серед дітей, підлітків та юніорів зі змішаних єдиноборств ММА; 

Черевата Олександра – кандидат у майстри спорту України з боксу, срібний призер Чемпіонату Світу серед дівчат U-13 (учениця Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич»);

Юркевич Юрій – майстер спорту України, чемпіон України з плавання у 2023 році; 

Яєчник Артур – кандидат у майстри спорту України з самбо, переможець Європейських ігор школярів у 2023 році (Тернопільська ЗОШ №26);

Якимець Тарас – кандидат у майстри спорту України з карате, вихованець відділення карате «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1» Тернопільської міської ради, чемпіон Європи з кіокушинкай карате, студент Тернопільського кооперативного фахового коледжу, – повідомляє управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради.

Фото надані прес-службою Тернопільської міської ради

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів