У ТНТУ ім. І. Пулюя вперше провели турнір з баскетболу 1х1, присвячений пам’яті колишнього ректора вишу Петра Яснія

150

Турнір з баскетболу 1х1, присвячений пам’яті Петра Яснія, вперше пройшов у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. Відбувся захід за ініціативи студентського самоврядування. У турнірі, який провели у спорткомплексі «Політехнік», взяли участь десять кращих студентів-баскетболістів ТНТУ імені Івана Пулюя. 

Студенти відчули дух суперництва і зрозуміли, над чим ще треба працювати та що вдосконалювати, щоб досягти кращого результату на наступних змаганнях, – наголошується на сторінці кафедри фізичного виховання і спорту вишу у соцмережах. 

Впевнену перемогу у цьому турнірі, продемонструвавши найкращі навички, здобув Михайло Петришин (випуск 2023 року – ФМТ). Другу сходинку п’єдесталу зайняв студент ФМТ Микола Гарилевич, третє місце у студента ФПТ Тараса Александера.

Колектив кафедри фізичного виховання і спорту вдячний Плитину Дмитру (ФІС) і Кащину Віталію (ФІС) за допомогу в проведенні змагань.

Нагажаємо, що Петро Володимирович Ясній – професор, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, ректор Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя (2007-2009 рр.), ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (2009-2021 рр.). Помер 13 листопада 2021 року від наслідків коронавірусу. 

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів