Українські команди ЗЗСО Києва готові розпочати районні етапи змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

104

Фахівці Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з представниками федерацій з видів спорту впродовж останніх двох тижнів проводили зустрічі зі спеціалістами столичних районних управлінь освіти, відділів молоді і спорту районних в місті Києві державних адміністрацій та вчителями фізичного виховання закладів загальної середньої освіти Києва.

Метою зустрічей було обговорення питань щодо впровадження, організації та проведення  районного етапу «Спортивних шкільних ліг м. Києва», які будуть проводитись в програмі всеукраїнських змагань «Пліч-о-Пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році під гаслом «Разом Переможемо». Це проєкт у рамках Президентської програми «Пліч-о-пліч» –  захопливі етапи змагань на різних рівнях у п’яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. Основною метою якого є популяризація спорту серед учнівської молоді, залучення максимальної кількості учнів до занять фізичною культурою, формування у них лідерських якостей, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти.

До цих зустрічей також залучалися вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти відповідних районів Києва.

Кожний район у тісній співпраці відповідальних осіб відділів з питань загальної та позашкільної освіти і відділів молоді та спорту районних в місті Києві державних адміністрацій з представниками закладів освіти провів презентацію проведення районних етапів Спортивних шкільних ліг м. Києва. Були сформовані команди та визначені ключові локації проведення ігор. Також особлива увага приділялась оформленню локацій в місцях проведення заходу, документальному супроводу команд та безлічі інших організаційних питань.

Представники федерацій, в свою чергу, провели консультації та роз’яснення щодо проведення змагань зі своїх видів спорту, проговорили питання жеребкування, складання календарів з ігрових видів спорту та проведення показових майстер-класів для учнів та вчителів фізичної культури закладів освіти.

Початок лютого видався насиченим та плідним, було проведено безліч нарад, зустрічей та знайомств. І хоч на даний час існують проблеми, головною з яких є фінансування заходу на районних етапах, але школи Києва підійшли до цього проєкту з заповзяттям та азартом – було запропоновано безліч ідей та пропозицій. Спортивні шкільні ліги міста Києва заручилися підтримкою серед освітян та мають блискавичне майбутнє.

То ж вперед, Пліч-о-пліч до спільної мети – Разом до Перемоги!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів