В Києві відбувся чемпіонату України з перетягування канату серед студентів

1766

9 березня у приміщенні Міжнародного виставкового центру, що на Броварському проспекті в Києві, відбулись змагання Чемпіонату України з перетягування канату в приміщенні серед студентів, які вже декілька років поспіль проводить Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (КФВС МОНУ).

Змагання зібрали 13 чоловічих і 7 жіночих студентських команд з трьох областей України та м.Києва, а це близько 200 учасників з 11 закладів вищої освіти України. На урочистому відкритті змагань їх привітали начальник управління фізичного виховання і спорту КФВС МОН України Віталій Масло, який передав учасникам вітання і від голови Комітету Вадима Стеценка, та президент Федерації Володимир Кіба.

Бої проходили одночасно між жіночими і чоловічими командами на паралельних доріжках, що додавало їм видовищності, а вболівальникам азарту. За результатами змагань і напружених протистоянь чемпіонські і призові місця Чемпіонату України вибороли:

серед жіночих команд: І місце – Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ); ІІ місце – Житомирський військовий інститут; ІІІ місце – Національний авіаційний університет (м.Київ).

серед чоловічих команд: І місце – Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ); ІІ місце – Житомирський військовий інститут; ІІІ місце – команда КНТЕУ-2.

Київське міське відділення КФВС МОН України вітає призерів і переможців змагань!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів