В Комунальному закладі «Миколаївська спеціальна школа № 1» проведено Олімпійській тиждень

994

Олімпійський тиждень – спортивно-видовищний захід, спрямований на  популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху. Мета цього заходу – популяризація фізичної культури та здорового способу життя, гармонійний розвиток особистості, фізичну підготовку школярів, зміцнення їх здоров’я, нагадування учням шкіл про досягнення українських спортсменів, виховання нового покоління, здатного перевершити спортивні досягнення попередників.

Впродовж Олімпійського тижня в школі було проведено низку спортивно-інформаційних заходів по класах з дотриманням карантинних норм.

13 вересня відбулося відкриття Олімпійського тижня. Вчителями Бойталенко Н.А. та Жовнір Д.В. було проведено інформаційну хвилинку «Подорож у країну Олімпію» та спортивні естафети «Олімпійськими стежками».

14 вересня вчителем Яблокова О.П. було проведено веселі перерви «Ходьба з мішечками», «Спритна шайба», «Олімпійські обручі».

15 вересня вчитель Черняк А.О. провела рухливі перерви «Веселі руханки».

16 вересня Кукла О.О. проводив змагання «Хто спритніший?» та олімпійські уроки.

17 вересня відбулося урочисте закриття Олімпійського тижня, де було підведено підсумки та нагороджено найактивніших учасників.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  

Коментарі

коментарів