«Веселі старти» крокують Донеччиною

1907

18 жовтня 2018 року на базі Новодмитрівського НВК відбувся ІІ (районний) етап змагань «Веселі старти» серед школярів Костянтинівського району, який мав на меті формування у дітей сталої традиції до фізичною культурою і спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять, популяризація здорового способу життя, формування змістовного дозвілля та зайнятості дітей.

У змаганнях взяли участь учні 2008 року народження семи закладів загальної середньої освіти району: Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст., Іванопільської СШ І-ІІІ ст., Кіндратівської СШ І-ІІІ ст., Новодмитрівського НВК, Софіївського НВК, Торського НВК, Марківської ЗОШ І-ІІІ ст.

На початку заходу з вітальним словом до учасників звернулась методист методичного кабінету відділу освіти Костянтинівської РДА Носова О.О. Вона побажала всім учасникам гарного настрою, максимально проявити усі свої здібності та таланти.

Програма змагань складалася з чотирьох комплексних естафет:

  • естафета «Швидкість з м’ячем»;
  • естафета «Ловкий м’яч»;
  • естафета «Флорбол»;
  • естафета «Стрітбол».

Усі етапи цього захоплюючого заходу проходили в напруженій боротьбі. Вболівальники і глядачі стежили за ходом подій і дуже хвилювалися за свої команди. Усі учасники щосили намагалися прийти до фінішу першими.

Отже,  у загальному заліку перше місце посіла команда Софіївського НВК, друге – Торського НВК, третє – Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст. Змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я та юності! Усі отримали море позитивних емоцій. Переможці та призери були нагороджені грамотами та отримали призи від відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН України вітає переможців, та бажає успіхів у наступному етапі змагань. (За інформацією методичного кабінету відділу освіти Костянтинівської РДА).

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів