Весняний легкоатлетичний крос серед студентів тернопільських вишів виграла команда ТНЕУ

1543

Студентам-легкоатлетам цього року не зовсім пощастило з погодою, адже визначати найкращих в бігу на 2000 м серед жінок та 3 000 м серед чоловіків ІІІ Відкритої Універсіади Тернопільщини випало в дощову та прохолодну погоду.

Чемпіонів Універсіади за результатами змагань визначали із студентів команд Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка та Тернопільського національного економічного університету. Особисту першість серед чоловіків виграв Кравчук Владислав, другим був Бригадир Роман, а третім Мельник Олександр, всі навчаються в ТНЕУ.

Серед жінок перемога за студенткою ТНПУ ім. В.Гнатюка Більчак Оксаною, друга Олександра Усенко (ТНЕУ), а третя Поворознюк Русаліна (ТНЕУ).

У командних результатах переможним кубком нагороджена команда Тернопільського національного економічного університету №1 (представник Б.П. Дуда), срібними призерами стали студенти команди №1 Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (представник М.С. Васірук), бронза у ТНЕУ №2.

Нагадаємо, що організаторами ІІІ Відкритої Універсіади Тернопільської територіальної громади є Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та управляння у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів