Відбулась методична секція викладачів фізичної культури ЗПО (ЗПТО) Києва

501

20 травня 2022 року в онлайн режимі відбулась перша в цьому році методична секція викладачів фізичної культури закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва, в якій взяли участь представники Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Участь в роботі методсекції взяли 25 представників – викладачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти столиці. Відкрив та провів зустріч методист Навчально-методичного кабінету професійної освіти у м. Києві Буйновський Віктор Вікторович.

Присутніми були обговорені питання соціального значення фізичного виховання, важливості періоду адаптації до навантажень з фізичної культури, також була приділена увага обміну досвідом – як проводяться уроки в теперішніх умовах, які онлайн платформи використовуються, впровадження нових цікавих ігор в заняття фізичною культурою. А керівник фізичного виховання Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури Рудковський Юрій Леонідович продемонстрував відеопрезентацію з основними досягненнями проведеної роботи серед учнів свого закладу освіти за 2021-2022 навчальний рік. По завершенню зустрічі Буйновський Віктор Вікторович представив орієнтовний план роботи на 2022-2023 рік.

Дякуємо методкабінету ЗП(ПТ)О за проведену роботу.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів