Відбулась Універсіада Києва з бадмінтону

76

31 березня в спорткомплексі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця були проведені змагання XIX Універсіади Києва з бадмінтону.

У змаганнях взяли участь 37 студентів з 10 столичних закладів вищої освіти Києва.

Розпочались змагання з вшанування хвилиною мовчання жертв та полеглих Захисників України і Гімном України. Присутніх привітали начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Сергій  Бобровник, завідувач кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ ім. О. О. Богомольця Юрій Щербина та головний суддя змагань – Ігор Маслаков.

Змагання проводились в підгрупах між командами за коловою системою. Кожна зустріч складалась з 5 матчів за наступною послідовністю: чоловіча парна категорія, жіноча парна категорія, змішана парна категорія, чоловіча одиночна категорія та жіноча одиночна категорія.

Студенти демонстрували гарну підготовку, неабиякий азарт та жагу до перемоги.

За результатами проведених змагань визначились найкращі команди:

І місце – Національний університет фізичного виховання і спорту України;

ІІ місце – господарі майданчика – Національний медичний університет імені О.О. Богомольця;

ІІІ місце – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Вітаємо трійку переможців та всіх учасників Універсіади з вдалими виступами та бажаємо й надалі відточувати свої навички та досягати відмінних результатів у майбутніх змаганнях. Вже на початку червня буде можливість продемонструвати свої вміння на змаганнях XIX літньої Універсіади України!

Висловлюємо найщиріші слова вдячності кафедрі фізичного виховання і здоров’я НМУ ім. О. О. Богомольця, що очолює Юрій Володимирович Щербина, за допомогу в організації та проведенні змагань, тренерам команд, які наставляють студентів та спонукають їх до постійного вдосконалення своїх навичок.

Дякуємо за гарний день та дружню атмосферу на змаганнях.

Слава Героям!

Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів