Відбулось обласне методичне об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання вищих навчальних закладів

1090

Нещодавно до тисячолітнього града на Дністрі з’їхалися викладачі фізичного виховання майже з усіх навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Буковини. Тут, на базі Хотинського колледжу Подільського державного аграрно технічного університету, відбулося фахове методичне об’єднання, учасники якого ознайомилися з досвідом роботи викладачів закладу, обговорили низку нагальних проблем у популяризації фізичного виховання.

Для гостей коледжу – учасників методичного об’єднання, керівник фізичного виховання Ісанчук С. М. та викладач фізичного виховання Лукащук Н. Й. підготували і провели традиційні  військово-спортивні змагання, присвячені Дню пам’яті та примирення. Захід відкрив директор коледжу Володимир Юзько. Він зазначив, що такі щорічні змагання сприяють покращенню фізичної підготовки студентів, пропаганді здорового способу життя, патріотичному вихованню. Присутні поклали квіти до меморіальної дошки колишнього випускника технікуму, Народного Героя України, Боднарюка Олександра, який загинув під час військових дій на сході країни, та хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх воїнів, які загинули на війні.

   В програмі змагань студенти змагалися в таких видах:

Стрільба з пневматичної гвинтівки (юнак, дівчина); спорядження «магазина» патронами (юнак, дівчина); ДАРТС (юнак, дівчина); армрестлінг (юнаки); стрибки через скакалку (дівчата); підтягування на перекладині (юнаки); піднімання тулуба в положення сидячи (прес) за 1 хвилину (дівчата); жим гирі вагою 16 кг(юнаки); вис на зігнутих руках на перекладині (дівчата); змагання з міні-футболу серед студентів групи М-31 та М-32.

У змаганнях розігрувалася та визначалася особиста першість, а з міні-футболу нагороджувалася команда-переможець. Суддями змагань були викладачі та куратори навчальних груп коледжу, які об’єктивно визначили переможців: у стрільбі з пневматичної гвинтівки перемогли студенти групи М-21 – Малішевський Віталій та Б-22 Попова Христина; спорядження «магазина» патронами – Сучков Павло М-12, Микитюк Віра – Б-22; ДАРТСу – Ткач Андрій М-22 та Вишневська Діана Б-21; армрестлінг – Кодіца Олександр М-21; стрибки через скакалку – Іванська Настя Б-22; підтягування на перекладині – Паньковський Олексій М-22; піднімання тулуба в положення сидячи (прес) за 1 хвилину – Яковчук Юлія Б-22; жим гирі вагою 16 кг Нестор Юрій Б-11; вис на зігнутих руках на перекладині Кермач Настя Б-21. Командою переможцем з міні-футболу стала група М-32.

Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями оргкомітету.

Під час обговорення проведеного заходу учасники методоб’єднання ділилися враженнями, оцінили організацію та проведення, відзначили роботу викладачів і побажали натхнення та успіхів викладачам та процвітання навчального закладу.

На завершення була проведена екскурсія до Державного історико архітектурного заповідника «Хотинська фортеця».

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів