Відбувся Чемпіонат Луганської області з баскетболу серед юнаків

1615

У місті Сєвєродонецьк в спортивному комплексі КДЮСШ №3 «Олімпія» відбулись фінальні змагання  Чемпіонату Луганської області з баскетболу серед юнаків 2005-2006 року народження та молодше. За звання чемпіона області на баскетбольних майданчиках боролися п’ять команд юнаків: КДЮСШ№3 м. Сєвєродонецьк, ДЮСШ м. Рубіжне, ЗОШ №4 м. Лисичанськ, Попаснянської ДЮСШ, Троїцької ДЮСШ.

Змагання були організовані та проведені Управлінням молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, Луганським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України, Громадською організацією «Луганська обласна федерація баскетболу», при підтримці Луганського обласного відділення НОК України.

За жеребом команди були поділені на дві підгрупи, де зіграли між собою за коловою системою. Переможці підгруп виходили до головного фіналу, команди які посіли другі місця відповідно змагались у малому фіналі за бронзові нагороди.

Так, за підсумком  «бронзового фіналу» команда юнаків з Троїцької ДЮСШ здобула перемогу, обігравши школярів з Лисичанської ЗОШ №4. У фінальному матчі Турніру господарі майданчику з КДЮСШ №3 не дали шансу одноліткам з Рубіжного, закріпивши за собою звання Чемпіона 2018 року.

Переможці та призери обласних баскетбольних змагань були нагородженні грамотами, медалями та кубками відповідних ступенів від Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Цінними подарунками в номінації «Яскравий гравець» від Луганського облвідділення (філії) КФВС МОН України та Луганської обласної федерації баскетболу були відзначені: Бутенко Ілля, Трофимов Володимир, Худняк Олег, Заболоцький Ярослав, Сукач Данило.

В номінації «Олімпійська надія» від обласного відділення НОК України свої призи з олімпійською символікою отримали: Сутковий Михайло, Кравцов Антон, Гончаров Данило, Бондарь Павло, Гончарук Арсеній.

Оргкомітет Чемпіонату висловлює слова подяки колективу КДЮСШ №3 «Олімпія» за надання спортивного залу та допомогу в організації проведення обласного Чемпіонату області з баскетболу.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів