На Київщині пройшла відкрита першість Васильківського району та ДЮСШ із дзюдо

2449

 28 грудня в спортивному комплексі ім. Івана Піддубного, в селищі Калинівка відбулась відкрита першість Васильківського району та Васильківської районної ДЮСШ із дзюдо серед юнаків та дівчат. В змаганнях брали участь більше 160 спортсменів з Київської та Черкаської областей. Змагались команди з Васильківського району, м. Білої Церкви, м. Василькова, м. Фастова, м. Вишневого, м. Києва, м. Боярки, м. Жашкова (Черкаська обл.) та м. Корсунь-Шевченківського (Черкаська обл.).

На параді відкриття гостей та спортсменів вітали голова Васильківської РДА Одинець В. І. та Калинівський селищний голова Олексенко Ю. О. Вони нагородили кращих спортсменів відділення дзюдо Васильківської районної ДЮСШ цінними подарунками, які знадобляться їм в тренуванні та підготовці до змагань.

Спортивна боротьба на татамі була запеклою. Були сльози поразок та крита радості від перемоги. Всі переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти від сектору молоді та спорту Васильківської РДА, Васильківської районної ДЮСШ та генерального спонсора змагань ТОВ «Агротехсоюз» (директор Дергалюк Іван Володимирович).

Організатори вдячні Голові Васильківської РДА Одинцю Владиславу Івановичу за підтримку дитячого спорту у Васильківському районі та директору ТОВ «Агортехсоз» Дергалюку І. В. за фінансову підтримку змагань.

Вітаємо всіх переможців та призерів та бажаємо подальших спортивних успіхів.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів