Відкритий чемпіонат Києва з гирьового спорту серед студентів та учнів

77

10 лютого в спорткомплексі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця відбувся відкритий чемпіонат міста Києва з гирьового спорту серед студентів та учнів за правилами Федерації гирьового спорту України, що відповідають правилам Міжнародної федерації гирьового спорту.

Під час відкриття змагань всі учасники змагань вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих Захисників України. Після чого присутніх привітали начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Сергій Бобровник та професор кафедри фізичного виховання і здоров’я Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, президент Федерації гирьового спорту України, суддя міжнародного класу – Юрій Щербина та група підтримки «Medical Cheerleading Team» (художній керівник, доцент НМУ імені О. О. Богомольця Пустолякова Л. М.), які своїм запальним танком задали настрій змаганням.

Всього у змаганнях взяли участь 50 студентів та близько 20 учнів, більшість яких були з міста Києва, також завітали спортсмени з Київської та Харківської областей.

Столицю на змаганнях представляли студенти НМУ ім. О. О. Богомольця, НУБіП України, НАВС, КНУБА та ДУІКТ, а серед учнів – вихованці Школи І-ІІІ ступенів Шевченківського району м. Києва та дебютанти цих змагань – учні Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Змагання проходили в дружній та емоційній атмосфері. Всі спортсмени, від самих маленьких до вже досвідчених демонстрували гідну підготовку та гарні результати.

За результатами змагань серед студентів перемогу здобула команда Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП). Срібні нагороди виборола дружна команда Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, яка виступала в оновленому складі (НМУ АК «Тонус»).  Бронзові нагороди отримали спортсмени Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ).

Вітаємо переможців чемпіонату та їх тренерів з гарними результатами та бажаємо подальших успіхів у майбутніх виступах.

Щирі слова вдячності керівництву НМУ імені О. О. Богомольця та кафедрі фізичного виховання і здоров’я, Федерації гирьового спорту України на чолі з Юрієм Щербиною, за гостинність і чудову організацію змагань.

 Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів