Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018» відбувся у Краматорську

1290

Перший літній день порадував мешканців Донецької області сонячною погодою. Навіть вона сприяла чудовому проведенню спортивного заходу в усіх містах і районах області.

Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018» відбувся сьогодні, 1 червня 2018 року об 11:00 годині на центральних вулицях міст, селищ, паркових зонах, стадіонах та інших місцях країни, в якому взяли участь студенти закладів вищої освіти та всі бажаючі.

Мета цього заходу: популяризація фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності  та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, пропаганда  охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту.

Обласний забіг «Зелена миля 2018», організований Донецьким обласним відділенням (філією) КФВС МОН України, Департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА, Відділенням НОК України в Донецькій області, відбувся у м. Краматорськ, парк «Ювілейний».

П’ять закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації взяли учать у забігу: Донбаська державна машинобудівна академія (ДДМА), Донбаський державний педагогічний університет (ДДПУ), Донбаська національна академія будівництва і архітектури (ДонНАБА), Донбаський інститут техніки і менеджменту (ДІТМ), Донецький національний медичний університет (ДНМУ).

Здолати дистанцію 1609 м забажали і школярі навчальних закладів міста. Найменшому учаснику забігу сім років. Гарним прикладом для вихованців став забіг найстаршого учасника – викладача Донбаського інституту техніки і менеджменту, засновника і тренера Школи спортивних єдиноборств  Олександра Саливона (1964 р.н.).

З вітальним словом до всіх присутніх на початку заходу звернулися директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА Мицик В.П. та начальник Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України Нестеренко І.Ю. Вони привітали студентів та школярів, розповіли про мету заходу та побажали успіхів на спортивній доріжці.

Головна суддівська колегія, медичний працівник та  викладачі уважно слідкували за учасниками.

Гучними оплесками на фінішу організатори зустрічали переможців, які продемонстрували справжній спортивний характер і першими подолали відстань довжиною 1 миля (1609м).

Серед дівчат ними стали:

  1. Коритіна Галина (ДНМУ);
  2. Коваленко Дар’я (ДДПУ);
  3. Скидоренко Сніжана (ДДПУ).

Серед юнаків:

  1. Бармак Олексій (ДДМА)
  2. Околовський Єлисей (ДонНАБА);
  3. Стародубцев Олексій (ДДМА).

Категорія «Діти»:

  1. Марченков Назар;
  2. Герасимчук Максим;
  3. Вінник Ілля.

Гарним закінченням обласного спортивного заходу «Зелена миля 2018» стало нагородження учасників, які першими прийшли до фінішу, грамотами, медалями, спортивними призами від організаторів. Провів його відповідальний секретар відділення НОК України в Донецькій області Подопригора Д. Ю.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України дякує всім за участь, бажає і надалі займатися спортом, вести здоровий спосіб життя.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів