Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Challenge Fest» до Дня працівників освіти на Донеччині

776

В жовтні місяці вже традиційно, одночасно в усіх регіонах України відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів та учениць до Дня працівників освіти «Challenge Fest». Центральний захід відбувся у місті Рівному, там було дано старт проведенню IV літньої Гімназіади України та були нагороджені переможці та призери IІІ літньої Гімназіади України.

Основною метою цього заходу є популяризація фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення якомога більше учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Місцем проведення свята в Донецькій області обрано спортивний стадіон закладу загальної середньої освіти № 22 міста Краматорськ.

Організаторами свята виступили: Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за підтримки відділення Національного олімпійського комітету в Донецькій області.

Участь в заході взяли школярі з 8 закладів загальної середньої освіти.

З великим задоволенням школярі, судді та глядачі виконували руханку, яку провів для всіх присутніх майстер спорту з греко-римської боротьби Максим Сорока. Всі учні, учасники заходу змагались в естафетах за програмою Всеукраїнських шкільних ігор «Cool Games».

Школярі взяли участь в семи естафетах. Вони змагались у влучності, швидкості та спритності. Кожна команда проявила себе з найкращої сторони, всі учні підтримували та вболівали один за одного. Дітям було дуже цікаво спробувати свої сили в нових естафетах.

На нагороджені, почесними грамотами були відзначені кращі вчителі фізичної культури.

Команди які посіли І, ІІ та ІІІ місця були нагороджені кубками та цінними подарунками, а також подарунки на згадку отримали всі школярі учасники «Challenge Fest».

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів