Всеукраїнський захід до міжнародного дня студентського спорту відбувся у Києві

268

20 вересня 2023 року в світі відзначається Міжнародний день студентського спорту. В Україні центральним містом святкування стала столиця. Свої гостинні обійми для проведення заходу відкрив відокремлений структурний підрозділ «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України».

Участь у заході взяли здобувачі освіти, викладачі, завідувачі кафедр спортивного виховання, проректори та ректори вишів з багатьох регіонів України, керівники та представники обласних відділень Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, регіональних департаментів освіти.

Серед почесних гостей були присутні Андрій Вітренко – заступник міністра освіти і науки України, Вадим Гутцайт – міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України, народні депутати України: Іван Крулько – президент Федерації біатлону України та Ігор Молоток – президент Федерації пляжного волейболу України, Євгеній Імас – ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, президент Спортивної студентської спілки України, Роман Греба – президент Української федерації учнівського спорту та Вадим Стеценко – голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

В онлайн-підключенні з вітальними словами до всіх присутніх також звернулись: Андрій Шевченко – Заслужений майстер спорту України, екс головний тренер національної збірної України та представники міжнародних організацій – Леонз Едео – президент міжнародної федерації студентського спорту і Адам Рочек – президент Європейської асоціації студентського спорту.

Після вітальних святкових промов було проведено урочисте нагородження переможців XVIII літньої Універсіади України.

Головною подією заходу став легкоатлетичний забіг та дано старт XIX літній Універсіаді України.

Всього до заходу долучились близько тисячі студентів столичних вишів, які мали змогу взяти участь у різноманітних майстер-класах з різних видів спорту: бадмінтон, спортивне орієнтування, біатлон, естафети Cool Race, хокей на траві, футбол, кіберспорт і воркаут. Також вихованцями коледжу були організовані демонстраційні майданчики, на яких вони презентували свої здібності у фехтуванні, боротьбі, боксі, дзюдо, гімнастиці, легкій атлетиці тощо.

Також під час заходу Федерацією найсильніших атлетів України і перетягування канату було проведено «Кубок сили 2023», що також додало азарту до святкування Міжнародного дня студентського спорту.

Підбиваючи підсумки, з впевненістю можемо сказати, що свято відбулось! Відмінний настрій, чудові емоції, безліч пам’ятних фотографій та побажань.

Зважаючи на нелегкі часи, неймовірно тішить, що так багато небайдужих, які всіляко підтримують розвиток студентського спорту, долучаються до організації та проведення різноманітних спортивних заходів. Все це, безумовно, виховує сумлінність, наполегливість і, що найголовніше, підвищує патріотичне виховання та чітку громадянську позицію сучасної молоді.

Від усього серця висловлюємо слова вдячності за організацію такого неймовірно гарного, веселого та спортивного заходу всім, хто долучився до створення цього свята і головним організаторам – Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Спортивній студентській спілці України.

Колективу Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного, що очолює Олександр Вікторович Москаленко, окремі слова вдячності за теплий прийом, гостинність та допомогу в проведенні заходу.

Новий спортивний сезон відкрито. Вперед до нових перемог!

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів