Високі результати в легкій атлетиці і боротьба волейболістів. Підсумки 7 дня Всесвітньої літньої Універсіади

573

Це було дуже близько! Якихось 8 сантиметрів не вистачило до медалі Універсіади нашому метальнику молота Глібу Піскунову, який представляє Університет Григорія Сковороди в Переяславі. З результатом 72 метри 19 сантиметрів він посів четверте місце.

Михайло Гаврилюк (Західноукраїнській національний університет) показав пʼятий результат – 71.59 у найкращій із шести спроб.

Ще одна наша легкоатлетка Юлія Лобан (Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Шевченка) лідирує у змаганнях з семиборства після чотирьох дисциплін – штовхання ядра, стрибків у висоту, бігу на 200 метрів і 100 метрів з барʼєрами.

Ще три дисципліни – вже в суботу.

Боролися, та все ж не впоралися з фаворитами: студентська збірна України з волейболу поступилася Польщі у чвертьфіналі Універсіади – 0:3 (20:25, 16:25, 19:25). У третьому сеті була надія, що наші хлопці переламають перебіг поєдинку, вони вели з різницею у 5 очок, та не впоралися з нервами і зрештою віддали перевагу.

Але шлях команди на турнірі Всесвітній Універсіаді не завершено: попереду турнір за 5-8 місця. Уболіваємо!

У фіналі особистого багатоборства зі спортивної гімнастики наш Пантелій Колодій став 15-м. Найкращий результат студент Національного університету «Запорізька політехніка» показав у вправах на коні – 7 місце.

Не вдалося поборотися за медалі в одиночних і парних розрядах нашим бадмінтоністам. В суботу боротьбу продовжить тільки жіноча пара – Марія Столяренко й Анастасія Єрохіна.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів