Визначились переможці Чемпіонату України з більярдного спорту серед студентів

368

15 лютого 2022 року в більярдному клубі «Авіатор» (Національний авіаційний університет) відбулось нагородження переможців та призерів у програмі «Вільна піраміда» чемпіонату України серед студентів з більярдного спорту, який розпочався 14 лютого і триватиме до 18 лютого.

Отже, в результаті поєдинків двох днів, призові місця серед дівчат в особистих поєдинках зайняли студентки Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ): ІІІ місце розділили – Перетятько Ангеліна та Малахова Юлія, ІІ – Жигайлова Любов, І місце – Васілова Яна, студентка Університету Короля Данила (м. Івано-Франківськ).

У турнірі «Білія» (за кількістю забитих куль до першої помилки) призові місця також розподілили між собою студентки НУФВСУ: ІІІ – Малахова Юлія, ІІ – Жигайлова Любов, І місце – Васілова Яна, студентка Університету Короля Данила (м. Івано-Франківськ).

В командному заліку бронзові нагороди – Університет Короля Данила (Івано-Франківськ), який представляла Васілова Яна, срібло завоювала команда Національного авіаційного університету (НАУ) у складі Білобловської Юлії та Санченко Софії. Золоті нагороди виборола команда НУФВСУ у складі Перетятько Ангеліни, Малахової Юлії та Жигайлової Любові.

Серед чоловіків результати поєдинків виглядають наступним чином. В особистому заліку: ІІІ місце розділили між собою студенти НУФВСУ – Непийпиво Ілля та Національного університету оборони України імені Івана Черняховського – Тютюн Максим, ІІ місце – Денисов Владислав (НАУ) та І місце – Лапшин Олександр (КНУ ім. Т. Шевченка).

Турнір «Білія»: ІІІ місце – Лапшин Олександр, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ ім. Т. Шевченка), ІІ місце – Руденко Олексій, студент Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ), І місце – Перкун Володимир (Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (м. Полтава).

Ну а в командному заліку бронзу виборола команда КНУ ім. Т. Шевченка у складі Лапшина Олександра та Харченка Артема. Срібні нагороди у команди НУФВСУ у складі Непийпиво Іллі, Синокопа Антона та Ляпіна Ігоря. Найвищу золоту сходинку п’єдесталу посіла команда НАУ у складі Денисова Владислава, Коляди Семена та Остапця Максима.

Пишаємося нашими спортсменами!

Щирі слова подяки за неупереджене суддівство суддям та головному судді чемпіонату – Безносюку Олександру Олексійовичу, директору БК «Авіатор» – Шаповалову Вадиму Вадимовичу та ректорам команд-переможців за здібну та талановиту молодь – Імасу Євгенію Вікторовичу (НУФВСУ), Луцькому Максиму Георгійовичу (НАУ), Бугрову Володимиру Анатолійовичу (КНУ ім. Т. Шевченка) та Лук’яненку Дмитру Григоровичу (КНЕУ).

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів