Визначився найсильніший богатир серед студентів “Богатирські ігри студентів” у Києві

1212

12 вересня 2021 року в фітнес-парку «Озеро Лебедине» відбувся чемпіонат України серед студентів закладів вищої освіти «Богатирські ігри студентів».

Організаторами змагань виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату.

Почесні гості богатирського свята Наталя Мельничук – Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація, депутат Київради – Володимир Гончаров та керівник БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» – Віктор Лещинський привітали спортсменів та побажали їм гарних виступів, а Володимир Кіба засновник та президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату оголосив відкриття чемпіонату та дав напутні слова спортсменам.

Стронгмени демонстрували свої м’язи, швидкість і спритність в шести вправах: естафета – оберти покришкою вагою 360 кг та перенесення фермера вагою 2х130 кг на дистанцію 20 метрів; прес вікінгів – підіймання консолі вагою 110 кг; арм овер арм – тяга вагою 8 тон сидячи в упорі, дистанція 15 м; карусель – вага 300 кг на дистанцію по колу; трек-пул – тяга 8 тон в спеціальному автомобільному спорядженні та куля – підіймання гранітних куль вагою 140 кг і перекидання їх через бар’єр висотою 1,25 м протягом 90 секунд.

Загалом у змаганнях взяли участь 7 найсильніших студентів українських вишів з 

м. Києва, Чернігівської, Львівської, Волинської, та Харківської областей.

Змагання були неймовірно емоційними та захоплюючими, вболівальники та гості свята спостерігали за дійством затамувавши подих. За результатами запеклої боротьби за звання найсильнішого була визначена трійка лідерів, де бронзу виборов Іван Кузьмич студент Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), срібна нагорода дісталася студенту Харківського університету залізничного транспорту – Андрію Ананьєву (м. Харків), а золото в безкомпромісній боротьбі здобув Роман Греков, Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського (м. Київ).

Вітаємо наших богатирів та бажаємо їм сили духу, виваженості, взяття нових висот та ваги і подальших перемог!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів