Як Podushka допомагає дитячому спорту

1469

Нещодавно відгриміли перші ISF World Cool Games, які зібрали 8 команд школярів з різних країн Європи та Азії. Органазітором змагань виступила Міжнародна федерація учнівського спорту, локальним організатором – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і Українська федерація учнівського спорту. Цікаво, що у процесі організації виявилося, що це не просто змагання, а цілий фестиваль, адже крім естафет, тут були і презентації країн, і активний відпочинок зі стрибками на батуті, скеледромом та лазертагом, а також екскурсії містом. Звичайно, аби організувати щось подібне, потрібне не лише бажання величезної команди однодумців, а ще й допомога небайдужих людей. Пропонуємо нашим читачам інтерв’ю з Наталією Кіченко – співзасновницею інтернет-магазину Podushka.ua, яка розповіла нам, чому важливо підтримувати дитячий спорт, що допомагає людині гарно відпочити, аби провести круто і продуктивно свій наступний день і про свої спортивні уподобання.

Чому ви вирішили пітримати 1st ISF World Cool Gamеs?

Коли до нас звернулися організатори змагань з пропозицією про співпрацю, для нас це стало дуже цікавою несподіванкою. Але разом із тим, ми не вагалися й хвилини, аби дати свою згоду. По-перше, нам сподобався формат змагань – цікаві, не тривіальні естафети. По-друге, ці змагання були першими у своєму роді, а отже важливо було дати їм гарний поштовх для розвитку. А найголовніше – вони проводились для дітей з різних країн світу. Прекрасне поєднання активного, спортивного дозвілля та цікавого знайомства з представниками різних культур. Адже у програмі Cool Games, крім спортивної складової, були передбачені й освітньо-культурні заходи, зокрема, презентація країн. Особисто для мене, як людини, яка любить подорожувати, хочеться, щоб про Україну знали й говорили в усіх куточках світу, у тому числі завдяки таким спортивним заходам. Впевнена, що учасники круто провели час і згадуватимуть про цю подію ще довгі роки.

Чи був у вас досвід підтримки подібних спортивних змагань?

Саме спортивних – ні, але ми допомагали організовувати інші дитячі заходи. Зокрема, фестиваль модельєрів, де діти самі виступали і дизайнерами колекцій, і моделями. Було дійсно класно спостерігати за малечею, яка з таким фантастичним ентузіазмом брала участь у створенні дуже красивого одягу. Але хотіла б зазначити, що Cool Games стали для нас важливим досвідом і думаю, що ми й надалі працюватимемо у подібному напрямі.

Ви самі займаєтесь спортом? Є улюблений вид, за яким слідкуєте?

Я ніколи не займалася спортом професійно, але завжди була прихильницею активного відпочинку. Ми зі співробітниками намагаємось долучатися до всіляких спортивних заходів. Цього року, наприклад, взяли участь у “Пробігу під каштанами”. І можу сказати, що це було дійсно класно. Гадаю, ми й у подальшому братимемо участь у таких подіях. Також хочу зазначити, що мій чоловік завжди був вболівальником наших спортсменів, тому ми разом часто відвідуємо футбольні матчі та вечори боксу.

Назва вашого магазину “Podushka.ua” асоціюється з не надто активним відпочинком…

У спортсменів є одна приказка: атлети не відпочивають, вони відновлюють сили. Ось ми і допомагаємо їм у цьому. Так, у нас є в асортименті певні спортивні товари, але головний акцент нашої роботи, все ж таки, на створенні домашнього затишку та гарного відпочинку. Люди часто не підозрюють, наскільки важливо для нашого організму правильно підібрані подушки, матраци і, навіть, ковдри. Гарний відпочинок – запорука продуктивної роботи протягом наступного дня, тому я завжди раджу нашим клієнтам не поспішати з вибором подібних товарів.

Чому ваш магазин має саме таку назву?

12 років тому, обираючи назву, хотіли, щоб вона асоціювалась з чимось домашнім, з тим, що є в кожної людини. Подушка впоралася з цим завданням “на відмінно”. Людям, які часто подорожують чи бувають у відрядженнях, мабуть, знайоме те тепле відчуття дому та спокою, коли вони лягають на свою подушку. Ось такий простий секрет назви нашої компанії.

Повертаючись до теми спорту, як ви вважаєте, чому потрібно підтримувати дитячий спорт у нашій країні?

На сьогоднішній день різноманітні гаджети стали нашими супутниками майже в  усіх сферах життя, як в роботі, так і на відпочинку. Сучасні діти  живуть у такому середовищі з пелюшок. З одного боку, це вимоги сучасності, але з іншого – малеча зовсім забула про рухливі ігри та фізкультуру. Як я вже зазначала, рух – це основа життя, і аби тіло було в тонусі, йому просто необхідні фізичні вправи. Але на мою думку, спорт ще корисний і в плані особистісного зростання. Він загартовує характер, вчить не тікати від труднощів, а намагатися їх здолати. Люди, які регулярно займаються фізичним активностями, більш впевнені у собі, що важливо як у професійному зростанні, так і в спілкуванні з іншими людьми.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів